Start arrow Aktualności arrow Noc detektywów
Noc detektywów PDF Drukuj Email
08.11.2016.
Galeria zdjęć


„Noc detektywów”

            04. 11. 2016 r. uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w wieczorno – nocnej imprezie pt. „Noc bibliotek – Noc detektywów”.

            W związku z tym, że uczniowie gimnazjum mają w kanonie lektur powieść detektywistyczną i że cieszy się ona zawsze dużym zainteresowaniem obraliśmy właśnie taki temat spotkania.

            Honorowymi gośćmi byli policjanci z Powiatowej Komendy Policji w Sierpcu z wydziału kryminalnego. Którzy opowiedzieli o swojej pracy, również w sposób praktyczny, zachęcając uczniów do rozwiązywania problemów w grupach.

            Po spotkaniu z policjantami „wjechał” tort dla wszystkich uczestników imprezy. Po tej słodkiej uczcie i pożegnaniu gości rozwiązywaliśmy zagadki kryminalne i oglądaliśmy filmy. Nie zabrakło również czytania strasznych historii.

            Zabawa była wspaniała i pozostawiła wiele niesamowitych wrażeń. Uczniowie już dopytują o kolejną noc w bibliotece. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »