Start arrow Pracownie EFS
Pracownia EFS PDF Drukuj Email
25.06.2008.

       W ramach realizacji projektów „Pracownie komputerowe dla szkół”oraz "Internetowe Centra Informacji Multimedialne w bibliotekach  szkolnych  i pedagogicznych”  współfinansowanych ze środków Europejskich Funduszu Społecznego nasza szkoła otrzymała nieodpłatnie nowoczesny sprzęt komputerowy. Pracownie zostały przyznane przez  Ministerstwo Edukacji Narodowej. 

       W ramach projektu: „Pracownie komputerowe dla szkół”2005r. 10 komputerów w pracowni komputerowej typu PC. Wszystkie komputery posiadają system operacyjny Windows XP i pakiet Office 2003 Sprzęt jest nowoczesny, zapewniający  doskonałe warunki pracy zarówno dla uczniów jak i dla nauczycieli. 
       Nauczyciele naszej szkoły zostali przeszkoleni  w  zakresie stosowania technologii komputerowej. Dzięki  pozyskanej  pracowni mają możliwość  wykorzystania  komputera  na swoich przedmiotach. Efektem tego będą nowoczesne i ciekawe lekcje wychodzące naprzeciw powszechnej edukacji informatycznej społeczeństwa.
       W ramach projektu: „ Internetowe centra informacji multimedialnej w bibliotekach szkolnych i pedagogicznych”
4 komputery w bibliotece typu PC 
1 urządzenie wielofunkcyjne(skaner,kopiarka,drukarka )
1 switch 
„Pracownie komputerowe dla szkół’’ 2007
15 komputerów w pracowni komputerowej typu PC
2 drukarki laserowe
2 skanery
1 komputer przenośny
1 serwer
1 rzutnik multimedialny
1 switch
4 komputery w  Szkolnym Multimedialnym Centrum Informacji
Wszystkie komputery posiadają system operacyjny Windows XP i pakiet Office 2003
1 drukarka laserowa
1 skaner
1 komputer przenośny
1 rzutnik multimedialny
1 serwer
1 switch
Wszystkie komputery posiadają system operacyjny Windows XP i pakiet Office 2003 oraz oprogramowania edukacyjne. Komputery , które otrzymaliśmy są bardzo zaawansowane technologicznie i posiadają nowoczesne oprogramowanie np.Pages czy iPhoto.